poniedziałek, 5 listopada 2012

Stosik nr 8

Przedstawiam przed wami kolejny zbór moich książkowych zdobyczy. To nie wszystkie książki, które udało mi się zdobyć w ostatnim miesiącu. Akurat te mam pod ręką. Postanowiłam się nimi pochwalić, a co tam;)

1. "Nevermore. Cienie"-> wyd. Jaguar, dziękować:*

2. "Pandemonium"

3. "Dziewczyna, która chciała zbyt wiele"

4. "Nie mogę powiedzieć ci prawdy"

5. "Zazdrość"

6. "Lewiatan"
Ogólnie złapała mnie moja największa słabość --> Czytanie non-stop. Nie mogę się oderwać od przewracanych stronic i nic na to nie poradzę. A co za tym idzie, nie mogę skupić się na pisaniu, bo mój głód słowa pisanego jest tak wielki... Szkoda mówić. Nie będę obiecywać, bo przeważnie nie dotrzymuję wtedy słowa.
Ale coś czuję, że jutro dodam recenzję książki "Dziewczyna, która chciała zbyt wiele".

Ściskam was mocno i wracam do książek.
Czy Wy też tak kochacie ich zapach?

10 komentarzy:

 1. Świetne zbiory. Życzę przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Nie będę obiecywać, bo przeważnie nie dotrzymuję wtedy słowa." - Och, skąd ja to znam! Jak nie obiecuję np. z recenzjami to dodaję.
  Z chęcią przeczytam kontynuację "Nevermore", ale tego można się było spodziewać. "Pandemonium" już za mną i och, ja ja uwielbiam tę książkę! Numery 3 i 4 także są mi znane, jednak nie skupiam na nich większej uwagi. A za "Zazdrość" i "Lewiatana" kiedyś na pewno się wezmę.

  OdpowiedzUsuń
 3. interesujące zdobycze :)
  przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. same ciekawe tytuły :) hehe ja oczywiście kocham zapach książek, nic tak nie poprawia nastroju jak pięknie pachnąca nowa powieść, szelest przewracanych stron... ehh to jest to :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny stosik:D Doskonale Cię rozumiem :) Ja mam identyczną sytuację, praktycznie muszę się zmuszać do napisania jakiejkolwiek recenzji :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Skądś to znam - przerabiałam taką fazę w poprzednim miesiącu - łykałam jedną książkę za drugą i aż szkoda było 'marnować' czas na pisanie. Teraz złapałam fazę filmową - mam nadzieję, że pęd do książek jednak prędko wróci.

  Co do stosu - "Pandemonium" to książka, którą chętnie widziałabym na swojej półce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne zdobycze :) Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny stosik :D Pandemonium *_*

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ja pragnę Nevermore: Cieni... Mały stosik, ale za to jaki! *.*

  OdpowiedzUsuń