Autorzy


Cecelia Ahern

Strona autorki: www.ceceliaahern.ie

Bio: Cecelia Ahern ukończyła studia dziennikarskie. Jej kariera pisarska rozpoczęła się w 2004 roku, gdy opublikowała P.S. Kocham Cię! Książka błyskawicznie stała się bestsellerem, została sprzedana do 40 krajów, a w 2007 roku sfilmowana.

Książki:
"Pamiętnik z przyszłości"Kim Harrison

Strona autorki: www.kimharrison.net

Bio:Książki:
"Umarli czasu nie liczą"
"Strażniczka aniołów mroku"
"Nadejście aniołów mroku"
"Przynieście mi głowę wiedźmy"
"Dobry, Zły i Nieumarły"
"Każda magia jest dobra"Gwen Hayes

Strona autorki: www.gwenhayes.com

Bio: Gwen Hayes mieszka z mężem (jej prawdziwym chłopakiem ze snów), dwojgiem (nieco zanadto rozbrykanych) dzieci i kilkoma czworonożnymi domownikami (prawdziwymi panami jej domu) w Pacific Northwest. Powieścią Strąceni dołączyła do grona najpopularniejszych autorek romansów paranormalnych. ...

Książki:
"Strąceni"
Tara Hudson

Strona autorki: www.tarahudson.com

Bio: Tara Hudson urodziła się i wychowała w Oklahomie. Z zawodu jest prawniczką. Uzależniona od mrocznych opowieści, uwierzyła w niestworzone historie na temat egzaminów z literatury, i przerażona wizją pracy w barze szybkiej obsługi ( bo tak kończą filolodzy), zdecydowała się na studia dające konkretny zawód.Na szczęście jej kariera prawnicza nie potrwała długo – Tara szybko uświadomiła sobie, że cmentarze są ciekawsze niż kancelarie, a opowiadanie historii daje więcej satysfakcji niż rycie w paragrafach. „Pomiędzy” to jej debiut literacki. Pisarka mieszka w Oklahomie z mężem, synem oraz imponującą menażerią bardzo źle wychowanych zwierzaków.

Książki:
"Pomiędzy"Jennifer Murgia

Strona autorki: jennifermurgia.com

Bio: Jennifer Murgia zaczęła pisać już w wieku dziewięciu lat. Swój talent wykorzystuje, by powołać do życia postaci, które są autentyczne, intrygujące. Obecnie mieszka w Pensylwanii z mężem i dwójką dzieci.


Książki:
"Gwiazda anioła"Alyson Noël

Strona autorki: www.alysonnoel.com

Bio: Alyson Noël jest popularną amerykańską autorką książek dla młodych i dorosłych czytelników. Stworzyła m.in. bestsellerowy cykl „Nieśmiertelni” oraz nawiązującą do niego serię książek o Riley Bloom dla młodszych nastolatek. Mieszka w Laguna Beach w Kalifornii.

Książki:
Cykl "Nieśmiertelni”:
Ever
Błękitna godzina
W cieniu klątwy
Tricia Rayburn

Strona autorki: triciarayburn.com

Bio: Tricia Rayburn napisała pierwszą książkę jako nastolatka. Teraz jest uznaną autorką powieści dla młodzieży. Syrena to pierwsza część jej wspaniale zapowiadającej się romantycznej serii z wątkiem kryminalnym. Pomimo strachu przed stworzeniami z głębin, Tricia wciąż uwielbia wodę, dlatego zamieszkała w uroczej nadmorskiej miejscowości na wschodnim wybrzeżu Long Island.


Książki:
"Syrena"
"Głębia"