wtorek, 4 października 2011

Jesienny stosik;)

Zdjęcie mojego drugiego książkowego stosiku;) A co! Pochwalę się i ja;)

Od góry:

1) "Namiętność" Kate Lauren - czytam, zapowiada się świetnie:)
2) "Królowa Cieni" Marcus Sedgwick
3) "Dziewczyna o szklanych stopach" Ali Shaw - -->recenzja<--
4) "Przebudzenie Jenny Fox" Mary E. Pearson
5) "Jeśli zostanę" Gayle Forman
6) "Gdy nadejdzie czas" Susane Colasanti - -->recenzja<--
7) "Wymiana studencka" Abby McDonald
A jak tam wasze "książkowe wieżowce";)? Rosną w siłę?

20 komentarzy:

 1. Kurcze, same dobre książki:) Naprawdę zazdroszczę szklanych stup^^
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Większości nie znam, więc już czekam na recenzje :) Mój stos też rośnie, aż miło patrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe pozycje.:D Czekam na recenzje.
  Mój stosik również rośnie.:) Niech rośnie jak największy.;p

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bosh! Świetny stosik ;* Nic tylko..życzyć miłego czytania! :)
  A mój wciąż rośnie i rośnie..

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny stosik! Tylko czytać i czytać ;)
  Stosik rośnie, a jak. Punkt kulminacyjny osiągnie już wkrótce ;P Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja na swoje "książkowe wieżowce" jeszcze czekam... Nie wiem co się dzieję z tą pocztą! A co do twojego stosu to bardzo obiecujący. Czytałam tylko wymianę studencką.

  OdpowiedzUsuń
 7. uuu ładnie, ładnie, miłego czytania!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny stosik, sama mam ochotę na Namiętność i Dziewczynę o szklanych stopach... Zazdroszczę :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Same cuda, miłego czytania :) A za "Dziewczyną o szklanych stopach" sama muszę się rozejrzeć, bo swoją recenzją narobiłaś mi wielką ochotę na tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Interesujący stosik ;) Miałam okazję przeczytać "Przbudzenie...", "Gdy nadejdzie czas" i "Wymianę studencką" - całkiem niezłe młodzieżówki. A "Namiętność" z chęcią bym podkradła ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super stos, czekam (szczególnie) na "Namiętność"

  OdpowiedzUsuń
 12. fajny stosik :) miłego czytania życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Póki co czytam Upadłych, ale mam nadzieję, że do Namiętności szybko dojdę xd

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękny stos ! Widzę, że także promocja Naszej Księgarni :) "Namiętność" bardzo mi się podobała- szczególnie wątek podróży w czasie ;)
  "Gdy nadejdzie czas..." mam jeszcze nadal do przeczytania, grzecznie czeka na półce:)
  Miłej lektury i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo apetyczny stosik :) Szczególnie polecam "Namiętność", myślę, że Ci się spodoba ;)
  Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 16. Mając tak wiele w sercu, jestem tutaj, aby wyrazić siebie, w jaki sposób dr Isikolo uratował moje małżeństwo od rozwodu. Ja i mój mąż mieliśmy pewne nieporozumienie i to rozdzierało nasze małżeństwo na tyle, na ile mój mąż szukał rozwodu. Więc nie mam wyboru, jak pójść do Internetu, aby znaleźć rozwiązanie mojego problemu. To tam natknąłem się na szczegóły dr Isikolo i jak wiele osób pisało o nim dobre rzeczy i jego wspaniałe dzieła dla nich oraz o tym, jak pomógł wielu ludzi poprzez przywrócenie tam relacji. Kontaktuję się z doktorem Isikolo, który powiedział mi wszystko, co muszę zrobić, co zrobiłem, aw niespełna 48 godzin mój mąż anulował dokumenty rozwodowe. Teraz ja i mój mąż żyjemy razem w pokoju i harmonii dzięki dr. Isikolo za uratowanie mojego małżeństwa przed zerwaniem. Dane kontaktowe Dr Isikolo są wysyłane pocztą elektroniczną: isikolosolutionhome@gmail.com lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  OdpowiedzUsuń
 17. Co mogę powiedzieć, jestem zastrzelony ze słów, gdyby nie dr Isikolo, nie byłbym teraz szczęśliwy, zrobił dla mnie cudowną rzecz, której nie mogę zatrzymać sam, nie jestem tego rodzaju ludźmi, którym pomożecie po dobra robota, uciekną, dlatego codziennie informuję ludzi, że istnieje taki potężny wielki człowiek, taki jak ty, który kiedykolwiek uwierzy, że moja dziewczyna Rita wciąż może do mnie wrócić i żebrze na kolanach po tym, jak żyła za 7 miesięcy. Dr Isikolo wykonał dla mnie pracę, która sprawiła, że ​​uwierzyłem, że istnieje naprawdę potężny rzucający zaklęcia, ale jest po prostu cierpliwy, aby mieć takiego potężnego jak Dr Isikolo. Mogę to udowodnić każdemu, kto chce skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem, nie będzie żałować, ponieważ Dr Isikolo przyprowadziła mojego kochanka w ciągu 48 godzin po tym, jak zostałem oszukany przez tych czarodziejów online, którzy szukają pieniędzy ludzi, ale teraz planuję się z nią ożenić, bardzo się cieszę, dziękuję bardzo, dr. Isikolo, naprawdę doceniam, modlę się o to. robisz to samo dla osób potrzebujących pomocy od ciebie. jeszcze raz dziękuję moim przyjaciołom za jakikolwiek problem, który próbujesz skontaktować się z dr Isikolo i omówić go z nim i zobaczyć, co będzie dalej, oto e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  OdpowiedzUsuń
 18. Byłem w związku z moim chłopakiem od 2 lat i planowaliśmy wkrótce wziąć ślub i nagle zostawił mnie dla innej dziewczyny, naprawdę kocham tego faceta i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dalej starałem się jak najlepiej go odzyskać, ale wszystkie moje wysiłki, aby go odzyskać w moim życiu, nie przyniosły rezultatu. To był ten wierny dzień, natknąłem się na komentarze na stronie o tym wielkim rzucającym zaklęcia, dr Isikolo, tak wiele osób twierdziło, że pomaga im odnowić ich związek i przywrócić ich byłego, musiałem się z nim skontaktować, ponieważ był moja ostatnia nadzieja. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego e-maila i powiedziałem mi, że wszystko, co jest potrzebne do zrobienia, co zrobiłem, a on zapewnił mnie, że za 2 dni mój chłopak opuści drugą dziewczynę i wróci do mnie, a to było bardzo świetne zdziwienie, gdy mój chłopak wrócił do mnie po dwóch dniach. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, że wrócił do mnie i osiągnąłem to z pomocą dr Isikolo, i radzę, jeśli potrzebujesz jego pomocy, również napisz do niego bezpośrednio
  E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com
  WhatsApp: +2348133261196
  Strona internetowa: drisikolosolutionhome.webnode.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak ten wielki człowiek, dr Isikolo, pomógł mi przywrócić mojego kochanka w ciągu 48 godzin. mój kochanek, który zerwał ze mną od zeszłego maja tego roku, i cały mój wysiłek, aby mu pomóc, okazał się nieskuteczny. kocham go tak bardzo, że za każdym razem, gdy go zobaczę z inną dziewczyną, będę zły. więc pewnego dnia przeglądałem internet, kiedy zobaczyłem zeznanie kobiety, jak ten wspaniały mężczyzna o imieniu DR ISIKOLO pomógł jej wrócić do męża, na szczęście dla mnie porzucił kontakt z mężczyzną, więc szybko zadzwoniłem do numer, którego nie wybrał, wysłałem mu e-maila po około 2 godzinach, oddzwonił do mnie i odpowiedział na mój e-mail. wszystko mu wytłumaczyłem, a on dał mi pełną informację o tym procesie i co robić. więc powiedział, że potrzebuje kilku rzeczy do modlitwy za mnie, co zrobiłem, zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić, że moje modlitwy zostaną wykonane, aw ciągu 48 godzin, jak już zapewnił, mój kochanek wrócił do mnie, prosząc ja proszę o wybaczenie, teraz mnie kocha, pielęgnuje i obiecuje, że już nigdy mnie nie opuści. wszystko dzięki DR ISIKOLO, możesz również wysłać mu wiadomość e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub jego WhatsApp: +2348133261196 i bądź pewny rozwiązania, ponieważ jest po prostu najlepszym, jaki możesz znaleźć wszędzie.

  OdpowiedzUsuń