poniedziałek, 9 września 2013

Wakacyjny stosik

Wakacje pod względem kolekcjonowania książek uważam za bardzo udane. Już dawno w tak krótkim czasie nie zakupiłam tak wielu pozycji, zwłaszcza iż niektóre książki udało mi się nabyć w promocyjnych cenach.
Kilka z nich już przeczytałam jakiś czas temu , lecz dopiero teraz udało mi się zakupić ich papierową wersję. Inne nadal czekają na swoją kolej, mam nadzieję iż zdążę  przeczytać wszystkie do końca roku.

Od góry:

"Imperium wampirów", "BZRK", "Złodziej z szafotu", "Król kruków", "Ulubione rzeczy", "Karuzela samobójczyń", "Śniąc na jawie", "Zawładnięci", "Spętani przez bogów", "Duma i uprzedzenie", "Zegarek z różowego złota", "Złoty most", "Wszechświaty", "Królowa musi umrzeć", "Z innej bajki", "Świat podziemia", "Miasto kości", "Sekret Julii", "Opiekunka Grobów", "Papierowe miasta", "Drozdy. Dotyk przeznaczenia".

W końcu i ja mam własny egzemplarz "Miasta kości" - ogromnie mnie to cieszy, choć przyznam iż do ostatniej chwili nie potrafiłam się zdecydować, którą z trzech wersji okładki wybrać. Ostatecznie zwyciężyła ta filmowa.
A wy jakie książki zakupiliście w te wakacji?
Przeczytaliście podczas lata jakąś ciekawą powieść, którą bardzo polecacie?15 komentarzy:

 1. stosik robi wrażenie. Tylko pozazdrościć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłe stosisko! Przyjemnego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezłe szaleństwo Cię ogarnęło, że tyle egzemplarzy zdobyłaś! Czytałam z Twojego stosu "Papierowe miasta", "Króla Kruków" i "Sekret Julii" - wszystkie trzy polecam ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosiszcze masz piękne! Chociaż, ja wybrałabym wydanie II, a nie filmowe... w sumie, jakbym mogła to miałabym każde *_*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, przepiękny stos! Aż zazdrość człowieka bierze. Miłej lektury życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. też nazbierałam przez wakacje pokaźną kolekcje, a nawet nie przeczytałam zbiorów z poprzedniego roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale bym podkradła książek! BZRK strasznie mnie ciekawi, natomiast Wszechświaty zdobywają całkiem niezłe opinie, więc i tej powieści jestem ciekawa. :) Król kruków jest jednym z moich wielkich pragnień, do zdobycia we wrześniu, a "Sekret Julii" znajduje się na liście MUST HAVE. :) Chciałabym też przekonać się na własnej skórze o niezwykłym (podobno) talencie Greena - "Gwiazd naszych wina" - przede mną, ale ja już marzę o "Papierowych miastach". No i są jeszcze Drozdy. Pokochane przez niektórych, przez innych znienawidzone. Jestem ciekawa jak będzie w moim przypadku. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny stosik ;) Rzeczywiście tych okładek "Miasta kości" się namnożyło. Ja będę szczęśliwą posiadaczką wszystkich trzech, aczkolwiek filmowa niedługo zostanie przeznaczona na konkurs, więc zostaną mi te podstawowe: polska i oryginalna ;)
  Jeżeli coś jeszcze jest nieprzeczytane to samych przyjemności życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. O panie, ile książek! Ja póki co skromnie "Ambasadoria", "Przystań wiatrów", Ostatnia spowiedź II", ale jak patrzę, ile nieprzeczytanych jeszcze książek mam na półce, to wypadałoby się przeżegnać i modlić o długie życie :D

  OdpowiedzUsuń
 10. omg, toż to mogłoby zapełnić cały regał. super :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dawno Cię nie było! Ale stosik super!
  W czasie wakacji przeczytałam sporo ciekawych książek - ale chyba najbardziej emocjonująca jednak "Mechaniczna księżniczka" ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. O mamo, ale stosiko! Cudo! Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Uuuuuuu.... ledwo można ogarnąć ten stos.

  OdpowiedzUsuń
 14. O, mega stosik :)

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Piękny stosik <3
  Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń